אודות שיטת WOLFit

שיטת WOLFit פותחה מהצורך להנות תוך כדי אימון להפוך את הספורט לחלק מאורך החיים שלנו. השיטה מתמקדת באלמנטים מעולמות שונים כגון -נינגה , קליסטניקס, פרקור, אתלטיקה, משחקי כדור שווי משקל ועוד. דרך עולמות אלה נפתח כח,  מודעות , אינטילגנציה תנועתית וחוזק מנטלי. השיטה תהפוך את האימון הרגיל לחוויתי ,מאתגר ומשפר הרבה יותר תוך דגש על טכניקה נכונה ומקצועיות.

 

שיטת האימון מתמקדת בתהליך ולא בצורה של אימונים בודדים- כלומר כל אימון הוא חלק מלבנה של אימונים שונים המתקשרים אחד לשני, ופעם בשמונה שבועות בדיקת מדדים הנותנים לנו את המוטיבציה להמשיך להשתפר ומראה לנו שהתמדה מנצחת. כאשר עובדים בשטיתיות נכונה מגיעים לתוצאות הטובות ביותר תוך כדי שמירה על בריאות.

 

השיטה לילדים כוללת התמודדות עם אתגרים ופיתוח מיומנויות פיזיות ומנטליות שישרתו את הילדים המשתתפים בכל תחומי החיים.

השיטה לנוער ובוגרים מעודדת הנאה במהלך האימון ושיפור יכולות אישיות במגוון תחומי כושר כגון נינג'ה, קליסטניקס, משחקי כדור שונים ועוד.

איתי וולף

מאמן כושר מוסמך ומייסד וולפיט

איתי וולף בן 25 מתל אביב, בעל תעודת מאמן כושר מאוניברסיטת תל אביב. יוצא סיירת בצנחנים, בעל נסיון אימון של אלפי ילדים ובוגרים בתחומי הכושר השונים. גדל וחונך במושב אילניה ובית ספר כדורי שבצפון.

מאז שאני זוכר את עצמי כל חיי היו סביב ספורט ופעילות גופנית. שיחקתי כדורסל מקצועי כל חיי וכשהשתחררתי מהצבא מפלחה"ן צנחנים שיחקתי גם כדורגל מקצועי. בין היתר עסקתי בהמון תחביבים מגיל צעיר כמו: אתלטיקה, Street Workout, פארקור, סנובורד, גלישת גלים, אופניים, שחייה ועוד. כל חיי הייתי הראשון לעזור ולדחוף את הסביבה שלצידי לעלות ולהצליח.

במהלך הטיול הגדול אחרי הצבא, החלטתי שאני רוצה להיות מאמן. שגם אוכל לעסוק בספורט וגם אוכל לעזור לאנשים לשפר את איכות החיים שלהם ולהרגיש טוב יותר.

בשלוש השנים האחרונות, אימנתי אלפי אנשים בשיטות אימון שונות ובשיטת WOLFit שפתחתי. מילדים בני 4 ועד מבוגרים בני 60+. אצל כולם הרגשתי וקיבלתי פידבקים שבדרך כזו או אחרת שיניתי להם את החיים ואת תפיסתפ כלפי פעילות גופנית וגישה חיובית לחיים.

הבנתי שאני רוצה ושואף לעשות משהו גדול וקראתי לעצמי WoolFiT - שילוב של שם המשפחה שלי Woolf ו-FIT.

​בסוף 2021 החלטתי לקחת את החזון שלי צעד קדימה וגייסתי שני שותפים תותחים שיעזרו לי להגשים את החלום ולהצליח לשנות את חייהם של כמה שיותר אנשים דרך הספורט ושיטת האימונים. שלנו.

IMG_8513_edited.jpg

שגיא אלומה

שותף בוולפיט מומחה קשרי לקוחות ושירות

בן 25 מתל אביב, בעל נסיון ניהול שיווק ושירות לקוחות בחברה גדולה. יוצא סיירת בצנחנים גודל וחונך במושב תלמי אלעזר.

 

רוב ילדותי הייתה במשחקים בחוץ. תמיד אהבתי טבע ומרחב פתוח, ובעיקר לעשות המון המון ספורט. כילד התאמנתי בכדורגל מקצועי עד גילאי נוער, ובמקביל הייתי מרבה להיות פעיל במגוון תחומי ספורט כמו טניס, אומנויות לחימה משולבות, שחיה ועוד.

אחד הגורמים המרכזיים שגרמו לי להגיע ל-WOLFit הוא מאמן הכדורגל שהיה לי בילדותי. האופן בו השפיע עלי בגיל צעיר הינו מאוד משמעותי בחיי. מטרתי היא להיות שותף בעשייה שמחזקת ביטחון עצמי וחוסן מנטלי לבני אדם, גם לילדים וגם מבוגרים.

 

האני מאמין שלי הוא שבן אדם יכול להיות עם המון המון פוטנציאל וכישרון. אך אם אין לו את הביטחון העצמי ואת האומץ לבטא את זה החוצה, הוא לא ינצל את מלוא הפוטנציאל שלו ויחמיץ המון מעוצמתו. דרך הספורט האתגרי, ניתן גם לחזק ולאמן את הגוף, לחזק ולאמן את הנפש, ובעיקר לחזק ולאמן את המוח ואת המנטליות.

IMG_8516_edited.jpg
 

תמיר נהור

שותף בוולפיט מומחה לפיתוח כישורי חיים לילדים

בן 26 מתל אביב, בוגר תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה בתוכנית מצטיינים והתמחות בפסיכולוגיה של הספורט. מאמן כושר והגנה עצמית מוסמך מוינגייט, בעל נסיון בניהול והדרכה במתחם נינג׳ה בעבר. משתתף בנינג׳ה ישראל ומקום שלישי בליגה הארצית לנינג׳ה בישראל.

 

״החזון שלי זה ליצור שיטה שתפתח אצל ילדים חוסן, ביטחון עצמי ותושייה לחיים דרך חוגים. בשתים עשרה השנים האחרונות אני אימנתי, פיתחתי ורוממתי אלפי ילדים, נוער ובוגרים דרך חוגים ומסגרות שונות: קונג פו, קרב מגע ועכשיו נינג׳ה, לפיתוח מיומנויות וכישורי חיים שישרתו אותם גם מחוץ לחוג כמו התמדה, משמעת עצמית, כישורי תקשורת ועוד״. ~תמיר נהור

 

תמיר הוא ראש תחום הדרכת ילדים בוולפיט והמנהל המקצועי במעקב התקדמות והתפתחות אישית לכל מתאמנ/ת.

 

בצבא שירת כראש תחום קרב מגע של בית הספר לקצינים שם לימד מעל 5,000 קצינים כיצד להגן על עצמם. לאחר שירותו הצבאי פתח מכוני קרב מגע בתל אביב וגם ניהל את מתחם נינג׳ה תל אביב מעל לשנה.

 

“כל ילד צריך נינג’ה שיאמין בו” ~תמיר נהור

IMG_8525_edited.jpg